Kurzy pro dospělé:

CVIČENÍ A PLAVÁNÍ PRO TĚHOTNÉ ŽENY
probíhá jednou týdně pod vedením porodní asistentky a dětské sestry. Lekce začíná cvičením na podložkách na okaji bazénu, po osprchování pokračuje lekce cvičením ve vodě. Závěrečná čtvrthodinka je určena pro individuální plavání.

Termin:
pondělí 17,00 hod

AQUAROBIK
probíhá 4x týdně ve večerních hodinách. Lekce má 60minut. Aquarobik je pohybová aktivita vhodná pro všechny věkové skupiny, začátečníky i pokročilé, nezatěžuje kardiovaskulární systém ani pohybový aparát – vhodné pro rekonvalescenci po úrazech a operacích i pro boj s nadváhou a celulitidou.

Termin:
pondělí - čtvrtek 19,00hod

AQUAROBIK PRO SENIORY
probíhá 2x v týdnu,lekce trvá 60minut – 30minut cvičení aquarobiku přizpůsobené věku a tedy i možnostem seniorů. Dalších 30 minut je vyhrazeno pro individuální plavání. V průběhu lekce je bazén vyhrazen POUZE seniorům. Přístup k bazénu je bezbariérový.

VÝUKA DOSPĚLÝCH NEPLAVCU
probíhá 1x v týdnu pod vedením trenérky plavání. Zúčastnit se mohou úplní neplavci nebo plavci, kteří si chtějí vylepšit svou plaveckou techniku a kondici.

Aktivní pobyt - DOVOLENÁ S AQUAROBIKEM
má v našem baby clubu již mnohaletou tradici. Každý rok začátkem června vyrážíme do slunné Itálie –lázeňské městečko San Benedetto del Tronto. Zde se věnujeme 2x denně aquarobiku (dopoledne v bazénu, odpoledne v moři). K doplňkovým aktivitám patří ještě ranní běh, jóga na pláži, jízda na kolečkových bruslích a nebo na kole.