Kurzy pro děti

Baby Club Elma Kladno - kurz pro děti od ukončeného třetího měsíce života 1. VANIČKY
kurz pro děti od ukončeného třetího měsíce života. Má 4 lekce – vždy 1x za 14 dní. Kurz je individuální – na každé lekci je pouze jedno miminko. Teplota vody na první lekci 37 C, na dalších lekcí je voda postupně ochlazována až na 32 C.

Kurz slouží k dokonalému osvojení správných úchopů potřebných pro manipulaci s dítětem ve vodě.

Baby Club Elma Kladno - Kurz podporuje správný psychomotorický vývoj dětí 2. MALÝ BAZÉN
kurz pro děti od ukončeného šestého měsíce života. Má 8 třicetiminutových lekcí – vždy 1x v týdnu (nabízíme možnost 100% náhrady zameškaných hodin). Na lekci jsou čtyři přibližně stejně staré děti se svou maminkou nebo s tatínkem. Teplota vody 31 C.

Kurz podporuje správný psychomotorický vývoj dětí.

Baby Club Elma Kladno - Kurz je určen zejména pro adaptaci dětí na velký bazén 3. PŘECHODOVÝ BAZÉN
kurz pro děti od 22.měsíce života. Má 8 třicetiminutových lekcí – vždy 1x v týdnu (nabízíme možnost 100% náhrady zameškaných hodin). Na lekci je pět dětí s maminkou nebo s tatínkem. Teplota vody je 31 C (malý bazén) a 27 C( velký bazén).

Kurz je určen zejména pro adaptaci dětí na velký bazén.

Baby Club Elma Kladno - Kurz je směřován k postupnému osvojení základních plaveckých dovedností a u starších dětí k výuce plavání 4. VELKÝ BAZÉN
kurz pro děti od 2let. Má 8 třicetiminutových lekcí – vždy 1x v týdnu (nabízíme možnost 100% náhrady zameškaných hodin). Na lekci je 6 dětí s maminkou nebo s tatínkem. Teplota vody je 27 C.

Kurz je směřován k postupnému osvojení základních plaveckých dovedností a u starších dětí k výuce plavání.

Baby Club Elma Kladno - Kurz slouží k výuce plavání 5.PLAVECKÁ PŘÍPRAVKA
kurz pro děti od 5-ti let. Děti plavou 1x v týdnu ve velkém bazénu. Ve skupince je 6 dětí na jednu instruktorku,která s dětmi pracuje ve vodě.

Kurz slouží k výuce plavání.

Baby Club Elma Kladno 6.KONDIČNÍ PLAVÁNÍ
pro všechny, kteří chtějí plavat, ale ne hned závodit. pro všechny,kteří hledají doplňkový sport ke svému sportu. pro všechny, kteří umí plavat a chtějí zdokonalit svou techniku. Pro všechny, kteří chtějí vylepšit svou kondici